Wystawa Kinder Niespodzianek – Stegna

Miejscem, do którego bez dwóch zdań należy się udać będąc w okolicach województwa pomorskiego jest niewielka wypoczynkowa miejscowość – Stegna. Jest ona z roku na rok coraz częściej wybierana nie tylko przez grupy znajomych, ale także przez całe rodziny z małymi dziećmi. Wybierając się w te regiony liczą oni na wspaniałe atrakcje i chwile, które będzie się pamiętać jeszcze przez długie lata.

Miejscowość ta jest również bardzo popularna przez wzgląd na bardzo miłych i pomocnych mieszkańców oraz właścicieli dostępnych tu ośrodków [więcej informacji], którzy z chęcią spełniają wszystkie potrzeby i zachcianki przybyłych w te rejony turystów. Oferują oni noclegi nie tylko dostosowane dla dzieci, ale także na terenie ośrodków znajdują się dla nich liczne atrakcje w postaci placów zabaw z piaskownicami na czele. Także osoby planujące urlop ze swoimi pupilami nie powinny się martwić. Wiele bowiem miejsc noclegowych nie dość, iż je akceptuje, to jeszcze wyposaża pokoje w specjalne, zwierzęce przybory. Niebywałą atrakcją dla rodzin przybywających tutaj z dziećmi, a właściwie dla ich pociech, jest niepowtarzalna wystawa mieszcząca się na terenie Stegny. Ekspozycja w postaci figurek ze znanych chyba każdemu czekoladowych jajek w postaci Kinder Niespodzianek [więcej informacji], a także kart Yu-Gi-Oh zwabia wielu turystów.  Ta zaskakująca i być może jedyna w swoim rodzaju atrakcja mieści się w regionalnym Ośrodku Kultury w Stegnie na ulicy Gdańskiej 60 i jest otwarta przez okres lipca i sierpnia codziennie od godziny 10 do godziny 18. Trzeba podkreślić, iż wystawa ta bez wątpienia jest jedyną tego typu w Polsce, a i w Europie uchodzi za jedną z największych, o ile nie największą. Wystawa przedstawia niesamowitą serię tychże Kinder Niespodzianek. Co ważne dla kolekcjonerów, istnieje tu możliwość wymiany figurek pomiędzy chętnymi, a także między figurkami pochodzącymi z wystawy. Warto także dodać, że na każdego, kto przybędzie na teren wystawy czeka niespodzianka w postaci karty Yo-Gi-Ho lub też kinder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>