Krynica Górska dla spragnionych wrażeń

Większość powie, że Krynica to miejsce idealne dla tych, którzy szukają spokojnego wypoczynku, relaksu na świeżym powietrzu, bez niepotrzebnego wysiłku. Jednak ten zakątek ma także inne oblicze. To miejscowość emanująca życiem i energią, oferująca szerokie zaplecze aktywnego a nawet ekstremalnego wypoczynku. Aby się o tym przekonać warto zarezerwować sobie kilka dni w tutejszej bazie noclegowej. Noclegi Krynica-Zdrój ma do dyspozycji zróżnicowane, ale pola namiotowe i campingowe są szczególnie polecanymi miejscami wypoczynku dla osób spragnionych wrażeń.

Big Swing dla odważnych

Skok wahadłowy jest szczególnie lubiany przez największych śmiałków. Uczestnik jest wyposażony w zaprzęgi i uprzęże, a następnie przyczepiany do specjalnych lin, które gwarantują bezpieczeństwo. Po czym zostaje wyciągany na wysokość 17 metrów i następuje lot wahadłowy. To prawdziwa dawka niezapomnianych emocji.

Szybka jazda

Są tutaj idealne tereny na jazdę quadami oraz samochodami terenowymi. Przeznaczone są do jazdy nimi konkretne trasy o różnym podłożu, także bardzo piaszczystym i błotnistym. Miłośnicy szybkości mogą spróbować swoich sił także na torach gokartowych, które są tu bardzo rozbudowane i dobrze wyposażone. Szczególnie lubiane przez dzieci, ale także i dorosłych są parki linowe, które zapewniają wysoki poziom adrenaliny.

Wodne szaleństwa

Także osoby, które lubią wodne przygody będą tutaj zadowolone. Istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych oraz raftingu, czyli spływów pontonem. Odbywają się one na rzece Poprad. W brew pozorom obok rekreacyjnych miejsc idealnych na spływy dla dzieci i początkujących, znajdziemy tutaj także odcinki rzeki, które wymagają sprawnego korzystanie z wioseł, szczególnie przy niewielkich wodospadach i dość silnych prądach rzecznych.

Paintball

Typowa integrująca forma rozrywki. Warto tuta wybrać się ze znajomymi albo też czekać na nieznanych towarzyszy wspólnej zabawy. Wbrew pozorom 3 hektary obszaru dobrze wyposażonego i i urozmaiconego w liczne górki, wzniesienie, drabiny w połączeniu z ciągłym skupieniem i wymierzeniem celu mogą dać prawdziwy wycisk.

Atrakcje zimowe

Zima w Krynicy także jest pełna możliwości do aktywnego spędzania czasu. Jazda na skuterach śnieżnych po wyboistych i pagórkowatych terenach, psie zaprzęgi i kuligi są tutaj bardzo popularne. Wbrew pozorom jazda na saniach prowadzona przez stado psów jest o wile szybsza niż ta pociągana przez konie.

Konno przez Krynicę

Dużym profesjonalizmem odznaczają się tutaj także stadniny koni, które zachęcają do korzystania z otwartych oraz zamkniętych ujeżdżalni koni. Można tutaj zarówno rozpocząć swoją przygodę z końmi, jak i doskonalić swoje umiejętności na polach i łąkach Krynicy. Taka forma spędzania czasu na świeżym powietrzu niesie ze sobą mnóstwo przyjemności i pozytywnego wpływu na organizm. Sam kontakt z koniem niesie terapeutyczny wpływ na człowieka, stąd też wiele osób jest chętnych do skorzystania z walorów tutejszych stadnin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>